UA-107727865-1

Фейкова інформація про коронавірус

12:03 23.02.2022

Через ковід майже у всіх країнах з’явилась криза, яка супроводжує за собою ґрунт для поширення фейків. Виявилось, що це має тісний зв'язок з дезінформацією та шкодою для оточення. Є багато чуток , що коронавірус - інструмент уряду, за допомогою якого відволікають нас від становища в країні.

Перед тим, як поглиблюватися в інформацію, насамперед, зауважте для себе, що це є офіційне джерело. З огляду на масштабну кількість телеграм каналів, в яких освітлюють інформацію про ковід, десь пишуть одне, десь інше. Утім, ми ніяк не знаємо де є правда, а де фейк. Крім того, там є дані, які можуть вплинути на мислення людей. Тут ідеться не тільки про звичайну інформацію, а й про вплив на громадян, які вірять у це, не перевіривши з офіційним сайтом. У китайських ЗМІ було опубліковано, що гідроксихлорохін лікує від коронавірусу. Люди з різних країн почали шукати в аптеках, будинках “чудодійний гідроксихлорохін ”. Хоч і передозування бувають досить рідко, але траплялись летальні випадки.

Багато хто аргументував, чому вирішили випити цей препарат. Про його користь наголошував колишній президент США Дональд Трамп під час прес-конференції у Білому домі. Гідроксихлорохін визнали бездієвим, та наголосили, що в деяких випадках він підвищує смертність осіб.

У світі люди почали пити надмірну дозу алкоголю та їсти мило, знову ж таки мали надію на чудодійну силу цих методів. Адже саме спиртом та господарським милом обробляють руки, миють продукти. Через паніку та чутки у інформаційних просторах ніхто не розумів, що все це для зовнішнього застосування, ніяк не для внутрішнього. Права рука дезінформації - соцмережі. Саме вони охоплюють найбільшу аудиторію. Поширення інформації відбувається зі швидкістю світла. Такий вплив трапився, коли у Великій Британії зруйнували точки доступу 5G, завдавши шкоди середовищу. Все це через фейки, що 5G має зв'язок з коронавірусом. Лякаючя інформація не завжди істина. Дезінформація може забрати життя людини, тому перед тим як вірити у чутки та поширювати їх - перевірте в офіційних джерелах, а не дайте охопити сум’яттю себе.