UA-107727865-1

Міський голова Ігор Колихаєв забезпечує підтримку лікарням.

20:49 27.02.2022

Сьогодні, 27 лютого, міський голова Ігор Колихаєв особисто зустрівся з головним лікарем міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського Юрієм Ларіоновим.

Наразі хол цієї лікарні виглядає як пункт гуманітарної допомоги – херсонці несуть і несуть сюди теплі речі, медикаменти, їжу. «Ми дякуємо всім небайдужим містянам за те, що вони швидко відгукнулися на заклики про допомогу. Та проте просили б їх робити це вдумливо й практично: нести тільки необхідне й те, що стане у пригоді, не пропаде дарма», - розповів міському голові головлікар.

В свою чергу міський голова Ігор Колихаєв поцікавився, чи всього вистачає закладу, аби своєчасно надавати допомогу людям. «Я щодня на зв’язку, телефонуйте мені особисто у будь-який проміжок часу, будемо надавати допомогу своєчасно й оперативно. Зараз наше завдання – забезпечувати сталу роботу Херсона за будь-яких умов. Містяни мають відчувати: місто їх захищає», - сказав Колихаєв. Очільнику міста доповіли, що наразі лікарня забезпечена всім необхідним, але не вистачає деякої побутової техніки. Ігор Колихаєв попросив терміново надати йому список необхідного й завірив: разом з депутатами забезпечить підтримку.