UA-107727865-1

"Дякую тим, хто втік і зрадив нас. Ми вас ніколи не забудемо", - Херсонський міський голова

11:33 11.03.2022

Херсонській міський голова у ранковому зверненні подякував за самовідданість і героїзм співробітникам "Херсонгазу", "Обленерго", "Міськсвітла", водоканалу, теплогенеруючих підприємств, комунальних служб, які під загрозою для життя продовжують відновлювати те, що було зруйновано, працівникам підприємств, які постачають у місто продукти, волонтерам і друзям міста. Окреме "спасибі" мер Херсона сказав і тим, хто залишив місто.

Про це він написав на своїй особистій сторінці у Facebook. "Дякую тим, хто втік і зрадив нас. Ми вас ніколи не забудемо. І навряд чи пробачимо. Хай нам вистачить людської пам’яті, щоб, повернувшись до мирного життя, ми не підпускали вас і близько до нормальних людей. Ви дали нам урок і ми його засвоїли", - написав Ігор Колихаєв.

Також міський голова наголошує, що буде відправляти в бан за всі звинувачення, підбурення, незадоволення.

"Хто може і готовий зробити більше, ніж я, будь ласка – на моє місце. Організація "зеленого коридору", на жаль, не у моїй владі. Інакше він би у нас був. Зараз всім важко. Я хочу, щоб ми всі вижили. Ми – місто-Герой! Ми – Україна!", - сказав мер Херсона.